توافق نامه خرید نرم افزار

توافق نامه خرید نرم افزار از پی سی پروگ

 

* تمامی نرم افزار های داخل سایت، در صورت نبود آفر، به قیمت درج شده در صفحه ی مربوطه فروخته میشود.

* پرداخت از طریق درگاه آنلاین زرین پال بوده و فقط از آدرس : www.pcprog.ir/pay/ امکان پذیر است. تمامی مبالغ واریز شده از طریق صفحات دیگر، غیر قابل قبول بوده و پی سی پروگ هیچگونه مسئولیتی در قبال برگشت وجه ندارد.

* تمامی نرم افزار ها به مدت ۲ ماه پشتیبانی رایگان دارند ؛ هرگونه مشکل احتمالی به وجود آمده برای نرم افزار ها، از طریق جیمیل، یاهو آیدی و در نهایت نرم افزار های کنترل از راه دور ( نظیر تیم ویوور) حل خواهد شد. اگر خریدار حاضر به استفاده از راه های ذکر شده برای حل مشکل نرم افزار نباشد، پی سی پروگ هیچ مسولیتی در قبال مشکلات ندارد!

*در صورت بروز مشکلات فنی پیش آمده برای سایتِ پی سی پروگ، مشکل حد اکثر تا ۵ روز آینده رفع میشود. در طی این ساعات، مدیریت سایت پی سی پروگ به وجود آمدنِ مشکل را از طریق ایمیل و پیامک به کاربران اعلام خواهد کرد.

*در صورتی که نرم افزار های موجود در سایت به دلیل تغییرات سایت های مرتبط با نرم افزار ، نیاز به آپدیت داشته باشند ، نرم افزار حد اکثر تا ۵ روز آپدیت خواهد شد و به صورت رایگان در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

* بعد از خرید ، نرم افزار از حداقل ۱ دقیقه تا حداکثر ۲۴ ساعت بعد برای خریدار ایمیل میشود ؛ پس لازم است ایمیل را حتما هنگام خرید در فرم وارد کنید. در هنگام خرید، در قسمت توضیحات، نام نرم افزار مورد نظر خود را ذکر کنید.

* هر نسخه از نرم افزار روی ۱ سیستم نصب میشود ؛ خرید نسخه های بیشتر ، شامل ۳۰ درصد تخفیف میشود.

* کد فعالسازی نرم افزار،از طریق ایمیل و ١ تا ٢۴ ساعت بعد از ارسال کد نرم افزار، برای شما ارسال میشود.

* به وجود آمدن هرگونه مشکل در فرایند فعالسازی کد نرم افزار که علت آن سیستم ( سرور یا کامپیوتر ) باشد ، متوجه سایت پی سی پروگ نمیباشد. نتیجتا استفاده کننده ی نرم افزار برای ادامه ی استفاده از نرم افزار ملزم به نصب نرم افزار بر روی سیستم یا سرور دیگری میباشد؛ لازم به ذکر است ساختن کد فعالسازی برای سیستم دیگر شامل هیچگونه هزینه ی اضافی نمی باشد. در نهایت سایت پی سی پروگ ۲ کد برای ۲ سیستم را در اختیار استفاده کننده قرار خواهد داد

* در صورت بروز هرگونه مشکلی که منجر به قابل استفاده نبودن نرم افزار از طرف سایت پی سی پروگ بشود، هزینه ی نرم افزار خریداری شده از برگشت داده خواهد شد. این پروسه ۲ تا ۴ روز کاری به طول خواهد انجامید.

* نسخه های بعدی نرم افزار، به صورت رایگان در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

* پشتیبانی از طریق جیمیل (ساعت ۱۱ تا ۲۱) ، آیدی یاهو (ساعت ۲۲ تا ۲۴ ) ، تلفن ( روز های ۴شنبه،۵شنبه و جمعه، ساعت ۱۱ تا ۲۱ ) انجام میشود.

* خرید نرم افزار، به منزله ی تایید بند های بالا میباشد.

* بند های فوق قابل تغیر اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از: